Mājas lapas virzīšana: ar ko sākt?

Kā Jūs domājat, ar ko sākas mājas lapas virzīšana? Varbūt ar AdWords uzstādīšanu? Vai ar lapas veidošanu sociālajos tīklos Draugiem.lv vai Facebook? Pastāstīt par mājas lapu visiem paziņām? Informēt visos forumos?
Kāpēc nesākt ar savu mājas lapu un savest to kārtībā. Vidēji 80% datplūsmas mājas lapa saņem ar meklēšanas sistēmu palīdzību. Mūsu galvenais uzdevums ir mājas lapu noskaņot tā, lai Google iemīlētos tajā. Piebarot meklēšanas robotus, un tie, savukārt, piesaistīs Jums jaunus apmeklētājus.

MetaTitle un MetaDescription

Pats vieglākais un lietderīgs solis, lai to izdarītu – uzrakstīt virsrakstus un aprakstus lapām. Kā tas tiek darīts: gandrīz visas mājas lapas ir iespējams ievietot MetaTitle un MetaDescription. Ievietojot tās mājas lapā, Jums rodas iespēja ietekmēt mājas lapas meklēšanu. Faktiski Jums būs iespēja noteikt to, kā Jūsu mājas lapu varēs atrast pēc konkrētas atslēgfrāzes.
Piemēram, atslēgfrāze šai lapai ir “mājas lapas virzīšana”. Aprakstā es uzrakstīju paplašinātu tekstu, kurš paskaidro šo vārdu salikumu, tādu – “Mājas lapas virzīšana sākas ar pareizu virsrakstu un aprakstu izveidošanu. Tā ir veiksmes atslēga mājas lapas virzīšanai.”

Kodā tas izskatās šādi:

Mājas lapas virzīšana - kodā tas izskatās šādi

Bet tā tas izskatās meklēšanas procesā:

Mājas lapas virzīšana - tas izskatās meklēšanas procesā

Varat pārbaudīt – tas strādā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *